Zycie w słonecznej grecji za darmo

wyspa znana na cały świat z mechanizmu z antykithuiry jest to starożytny mechaniczny przyrząd zaprojektowany do obliczania pozycji ciał niebieskich a znaleziony został w wraku obok wyspy .Wyspa znajduje się pomiędzy
Kretą i Kíthirą Maszyna jest datowana na lata 150 te 100 lat przed naszą erą i do czasu osiemnastowiecznych zegarów i nie był znany żaden mechanizm o podobnym stopniu złożoności urządzenie jest prezentowane w muzeum archeologicznym w atenach.

Więc z racji tego że w grecji nastąpił kryzys i greckie wyspy zwłaszcza te małe się wyludniają większość młodych ludzi ciągnie do aten albo do innych dużych miast w poszukiwaniu pracy i lepszego życia.

Władze wyspy wraz z biskupem metropolii kithira i monemvasia opracowały plan

mający na celu przywrócić życie wyspie obecnie Wyspę zamieszkuje tylko 24 mieszkańców celem planu jest znalezienie rodzin wielodzietnych które chcą przenieść się i zamieszkać na stałe na wyspie władze zapewnią każdej rodzinie comiesięczne stypendium w wysokości 500 € bezpłatne zakwaterowanie a nawet jedzenie jeśli przeprowadza się na wyspę na stałe jak mówi Andreas Charchalis przewodniczący Rady lokalnej poszukiwane są osoby które chcą pracować na wyspie jako rybacy, hodowcy ,budowniczowie lub piekarze są to zawody które mogą zagwarantować przyzwoity dochód tym który przyjadą na naszą wyspę dodał radca. Ta mała wyspa na trzy miejscowości Patmos która jest stolicą wyspy oraz
Galanianá i Charchalianá. Lokalna ludność jest gotowa ugościć każdego kto zechce przyjechać na wyspę A wszystko po to żebyy mógł spokojnie się rozejrzeć i podjąć decyzję.

Reklama

Jedna myśl na temat “Zycie w słonecznej grecji za darmo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.